Hakkımızda

Özünver Hukuk Bürosunun kurucu avukatı Mehmet Mustafa ÖZÜNVER, Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, Malatya İli’nde avukatlık faaliyetlerine başlamıştır. Mesleğe başladığı günden beri, hukukta uzmanlaşmayı kendisine hedef edinmiş ve çalışmalarını belli alanlara münhasır kılmıştır. Özellikle, Şirketler Hukuku, Tapu Hukuku, İmar Hukuku, Trafik ve İş Kazalarından Kaynaklı Tazminat Davaları, İş Hukuku, Kamulaştırma ve Kamulaştırmasız El Atma Davaları, İdari Hukuku, Sigorta Hukuku, Miras Hukuku davaları ile ilgilenmektedir. Ayrıca, uzman arabulucu olarak görev yapan Av. Mehmet Mustafa ÖZÜNVER, dostane yollarla, tarafların yaşadıkları problemlere çözüm sunmaya gayret etmektedir.
Özünver Hukuk Bürosunda, ihtisas alanı dışındaki dava ve işler takip edilmediğinden, müvekkillere sunulan hizmetin kalitesine önem verilmektedir. Bu sebeple, müvekkil ile doğrudan temas en önde gelen çalışma prensiplerindendir. Belli periyotlarla bilgilendirme yapılmakta ve süreç hakkında her gelişme müvekkillere ifade edilmektedir.
Belli ihtisas davalarında hukuki bilgi, sorunun çözümünde eksik kalmaktadır. Bu tip davalarda hukuk büromuz, hizmet sunan destek ekibi ile çalışmaktadır. Özellikle, Tapu ve İmar Hukuku alanlarında, uzman mühendis, mimar ve şehir planlamacısı gibi mütehassıslarla ortak eylem planı hazırlanmakta ve teknik bilgi hukuki bilgi ile harmanlanarak Mahkemeye sunulmaktadır. Ülkemizdeki bilirkişilik müessesinin birçok cihetle yanlışlarla dolu olması sebebiyle, teknik desteğin önemi en üst seviyede tutulmaktadır.
Hukuk büromuzda, ihtisas alanlarımıza ilişkin mesleki gelişme ve değişim yakından takip edilmektedir. Bilimsel makale ve çalışmalar, doktrindeki tartışmalar sürekli izlenmektedir. Derinlemesine bilgi ile ayrıntılara vukufiyete önem verilmektedir. Çoğu davanın çözümü, küçük görülen ayrıntılarla gerçekleşmektedir. Bu sebeple ilmi gelişmeler, hareket planımızın ana temelini oluşmaktadır.

Av. Mehmet Mustafa ÖZÜNVER Malatya doğumlu olup, evlidir ve iki çocuk babasıdır.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hemen Ara